Skip to content
1
2
3
4
5
6
9
10
IMG_0059

Daugiabutis gyvenamasis namas.

Liškiavos g. 15, Kaunas

Liškiavos projektas – modernus, prabangus mini daugiabutis įsikūręs patogioje Žaliakalnio rajono vietoje. Pastatas sudarytas iš penkių butų, kurie yra padalinti tarp keturių aukštų. Pastatas pastatytas ant šlaito. Nors tai iššūkis sprendžiant architektūrinius klausimus, bet gyventojams leidžia mėgautis nuostabiu vaizdu į senamiestį.

Vienas iš pastato bruožų – betoninės čerpių plytos fasado konstrukcijoje, kurios suteikia modernią ir elegantišką pastato išvaizdą. Betoninių plytų naudojimas išlaiko pastato struktūros vientisumą ir ilgaamžiškumą.

Daugiabutis gyvenamasis namas.

Mažoji g. 3, Raudonvaris
Raudondvario daugiabutis – šiuolaikiško statybos A+++ projektas, susidedantis iš dviejų pastatų, kuriuose – 30 racionalaus išplanavimo butų. Pastato stogas su integruotais saulės kolektoriais, siekiant sukurti saugią ir aplinkai draugiškai energijos tiekimo sistemą. Vienas iš pastato pažangių privalumų – galimybė naudotis elektromobilių įkrovimo stotelėmis kieme. Taip pat, pastate yra lauko terasos, kurias gyventojai gali naudoti kaip patogią vietą atsipalaiduoti ir mėgautis grynu oru. Raudondvario daugiabutis yra ne tik patogus ir modernus būstas, bet ir puikus ekologiškos statybos pavyzdys. Tai projektas, kuris atitinka visus modernių žmonių poreikius ir standartus.
1
2
3
4
20230421_142908
image00014
image00013
image00007
1
3
4
7
NT Svirbygalos 13E_08
NT Svirbygalos 13E_12
NT Svirbygalos 13E_10
NT Svirbygalos 13E_13
Du dvibučiai gyvenamieji namai
Svirbygalos g. 13E, Kaunas
Svirbygalos 13 – modernus ir funkcionalus dviejų pastatų kompleksas. Pastatų fasadai ir terasos modeliuoti naudojant aukštos kokybės deginto medžio dailylentės, kurio suteikia pastatams šiltą ir natūralią išvaizdą. Pastatų stogas ir sienos padengtos tvirtomis betoninėmis plokštėmis, kurios padeda užtikrinti patikimą apsaugą nuo aplinkos sąlygų. Pastato interjeras pasižymi aukštomis lubomis, kas suteikia erdvumo pojūtį ir leidžia daugiau natūralios šviesos patekti į butus. Pastatų teritorija kruopščiai sutvarkyta ir skoningai apželdinta. Be to, pastato kieme yra elektromobilių stotelės, kurios suteikia galimybę mažinti aplinkos taršą ir skatina tvarų transporto naudojimą.
Dvibutis gyvenamis namas

Janonio 92A, Kačerginė

Projektas „Kačerginė” yra prabangus dvibutis namas, kuris buvo sukurtas Kačerginės centrinėje gatvėje. Šis pastatas išsiskiria ne tik savo ypatinga vieta, bet ir dėl modernių eksterjero sprendimų – išorinės sienos yra dengtos klinkerio plytelėmis, suteikiančiomis pastatui išskirtinumo. Pastato erdvės yra optimaliai išplanuotos, turi aukštas lubas, o vidinės erdvės yra išplėstos terasomis tiek pirmame, tiek antrame aukštuose, leidžiančiomis mėgautis įspūdingu gamtos grožiu.
1_Photo - 1
1_Photo - 2
1_Photo - 3
1_Photo - 4
NT Kacergine 30
NT Kacergine 32
NT Kacergine 17
NT Kacergine 19
1
2
3
4

Poilsio ir prekybos paskirties pastatas

Malūno g. 6, Palanga
Palangos rekonstrukcijos projektas – yra šiuolaikiškas kompleksas, sukurtas siekiant užtikrinti aukštą funkcionalumą kurorto centre. Šis kompleksas sudarytas iš 24 patalpų, kuriose yra 12 prekybos ir 12 poilsio patalpų. Aplinka šioje vietoje buvo rekonstruota ir sutvarkyta, o pirmųjų aukštų gyventojai gali mėgautis patogiais kiemeliais. Dėl savo patrauklios padėties ir aukšto funkcionalumo šis kompleksas yra puiki pasirinkimo galimybė tiek vietiniams gyventojams, tiek turistams, ieškantiems patogios vietos pajūryje.

Žalioji energija